درباره موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

“موسسه فرهنگی هنری وصف صبا” در سال ۱۳۸۰ به مدیرعاملی محمدرضا شفیعی و با هدف تولید آثار سینمایی، تلویزیونی، مستند، کوتاه و… با نگاهی محتو‌امحور، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شد.

 

 این موسسه با سرمایه بخش خصوصی فعالیت کرده و در طول این سال ها، آثار متفاوتی در گونه‌های مختلف فرهنگی، هنری و رسانه ای تولید و‌ ارایه کرده است. فیلم‌های سینمایی “سربه مهر” “هیهات” “زندگی خصوصی آقا و خانم میم” “شعله ور” و سریال‌های “وضعیت سفید” “کیمیا” “جراحت” “برادرجان” و… نمونه ای از آثار این موسسه هستند.

“وصف صبا” در بخش رسانه ای، از سال ۱۳۹۲ اقدام به تاسیس مجموعه رسانه ای “صبا” شامل “روزنامه” “خبرگزاری” ، “ماهنامه” و “باشگاه فیلم و عکس” نموده‌ است. “صبا” در میان اهالی فر‌‌هنگ، به عنوان رسانه تخصصی در حوزه فرهنگ وهنر شناخته می‌‌شود.

همچنین این موسسه از سال ۱۳۹۵ در ادامه فعالیت های فرهنگی رسانه ای خود، کانون تبلیغات صبا را نیز دایر کرده و در حوزه تولید گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی محتوامحور فعالیت دارد.

 و نیز درادامه فعالیت های فرهنگی رسانه ای خود ازسال ۹۹ ۱۳ اقدام به تاسیس آموزشگاه سینمایی صبا نموده است که در رشته های گوناگون هنری پذیرش هنرجو دارد.

 

روابط عمومی

با ما تماس بگیرید

مجموعه های مرتبط با موسسه فرهنگی هنری وصف صبا