• خانه
  • اخبار
  • فروش «خوب، بد، جلف» از مرز ۱۱ میلیارد تومان گذشت

فروش «خوب، بد، جلف» از مرز ۱۱ میلیارد تومان گذشت

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی تا شامگاه پنج شنبه ۱۷ فروردین ماه در حالی اعلام شد که همچنان دو فیلم «گشت» و «خوب، بد، جلف» بیشترین فروش را دارند. حبیب اسماعیلی پخش‌کننده «سه بیگانه» از فروش، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی این فیلم خبر داد. به گفته‌ی این پخش کننده این رقم فروش مجموع […]

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی تا شامگاه پنج شنبه ۱۷ فروردین ماه در حالی اعلام شد که همچنان دو فیلم «گشت» و «خوب، بد، جلف» بیشترین فروش را دارند.

حبیب اسماعیلی پخش‌کننده «سه بیگانه» از فروش، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی این فیلم خبر داد.

به گفته‌ی این پخش کننده این رقم فروش مجموع فروش تهران و شهرستانهاست و این فیلم ۲۵ سالن در تهران و حدودا ۴۰ سالن در شهرستانها دارد.

به گفته‌ی اسماعیلی؛ فیلم «سه بیگانه» در حالی سومین هفته‌ی اکرانش را پشت سرگذاشته است که هیچ گونه امکان تبلیغی ندارد.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران که پخش‌ دو فیلم «آباجان» و «یک روز بخصوص» را برعهده دارد، درباره‌ی آخرین رقم فروش این دو فیلم اجتماعی گفت: فیلم «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی ۸۱۰ میلیون تومان با ۲۸۸ سالن در تهران و شهرستانها فروخته است.

به گفته‌ی این پخش کننده؛ فیلم «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان نیز در ۳۳ سالن تهران و شهرستانها فروشش به مرز ۶۰۰ میلیون تومان نزدیک می‌شود.

پارسیان پخش‌کننده فیلم «ماجرای نیمروز» هم  گفت: آخرین ساخته‌ی محمد حسین مهدویان،تا شب گذشته در تهران یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروش داشته است و در شهرستانها ۶۱۰۰ میلیون تومان فروخته است که مجموعا فروشش از مرز ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان گذشته است.

به گفته‌ی این پخش کننده؛ فیلم «ماجرای نیمروز» در تهران و شهرستانها ۶۲ سالن سینما دارد و طی روزهای آینده به تعداد سینماهای آن در شهرستانها اضافه خواهد شد.

پارسیان همچنین خبر داد که با آغاز مجدد ثبت نام اکران دانشجویی،۲۶۰ دانشگاه ثبت نام کردند و گفت: با توجه به بازگشت مسافران نوروزی،فروش «ماجرای نیمروز» پس از تعطیلات سیر صعودی داشته است.

مختاری مسوول پخش «هدایت فیلم» نیز درباره‌ی آمار فروش «گشت۲» و «خوب، بد، جلف» توضیح داد:«گشت» در تهران ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون فروش داشته است که مجموع فروشش به مرز ۸ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گفته‌ی او؛ تعداد سینماهای «گشت» ۹۵ سالن در شهرستانها و ۳۲ سالن در تهران است.

مختاری همچنین از فروش ۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومانی «خوب، بد، جلف» در تهران و ۴ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومانی در شهرستانها خبر داد که مجموع فروش این ساخته‌ی پیمان قاسم خانی را به رقم ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان در ۳۰ سینمای تهران و ۸۵ سالن در شهرستانها می‌رساند.

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط