• خانه
  • اخبار
  • ادامه تصویربرداری «شاه رگ» با حال و هوای دهه ۶۰/ رونمایی از لوگو

ادامه تصویربرداری «شاه رگ» با حال و هوای دهه ۶۰/ رونمایی از لوگو

با ادامه تصویربرداری سریال «شاه رگ» به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، از لوگوی این سریال رونمایی شد. تصویربرداری سریال «شاه رگ» به کارگردانی سید جلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری آغاز شده بود،همچنان ادامه دارد. در اولین اقدام رسانه ای این سریال، از […]

با ادامه تصویربرداری سریال «شاه رگ» به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، از لوگوی این سریال رونمایی شد.

تصویربرداری سریال «شاه رگ» به کارگردانی سید جلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری آغاز شده بود،همچنان ادامه دارد.

در اولین اقدام رسانه ای این سریال، از لوگوی آن که طراحی آن برعهده حسام حاجی پور است، رونمایی شد و به زودی و در اخبار آتی، عوامل و بازیگران سریال «شاه رگ» نیز اعلام خواهند شد.

«شاه رگ» که در حال و هوای دهه ۶۰ روایت می شود، به قلم کریم لک زاده به نگارش درآمده و در ۳۰ قسمت، برای پخش شبکه دوم سیما تولید می شود و مجری طرح این پروژه موسسه فرهنگی و هنری وصف صباست.

در خلاصه داستان «شاه رگ» آمده است: در سال های نا آرام پس از انقلاب در سال ۶۰، گروه ویژه ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند؛ چرا که عقربه های چندین بمب در تهران در حال حرکت است…..

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط